Nasz Zespół

Przemysław Gancarczyk
Pomysłodawca i Koordynator Projektu

Z wykształcenia ratownik medyczny i antropolog literatury.

Zawodowo związany z Pogotowiem Ratunkowym w Chrzanowie.

Wykladowca w Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terapii SUM na Wydziale Lekarskim

Wielokrotny uczestnik mistrzostw polski w ratownictwie medycznym

W projekcie skupiony na wieloprofilowym podejściu do medycyny ratunkowej, opartym nie tylko na aspekcie klinicznym pacjenta, ale także na profesjonalnym przepływie informacji w sytuacjach kryzysowych.

Karolina Ubych
Organizacja, administracja, kontakt

Psycholog, terapeuta, pedagog, ratownik medyczny, trener symulacji medycznej

Wykładowca na kierunku lekarskim, pielęgniarstwie i ratownictwie medycznym

Na co dzień zgłębia problematykę komunikacji medycznej w a szczególności przekazywanie trudnych informacji i komunikacje medyk-pacjent. Twórca projektu: Keep in touch

Podczas szkoleń oraz w życiu codziennym stara się zwracać uwagę na problemy codzienności i  pozostawaniu w zgodzie z rodziną, przyjaciółmi i samym sobą. Często trudności pojawiające się w jednym aspekcie naszego życia wpływają na nasze działania w pozostałych.

Karol Szwej
Logistyka, sprzęt

Ratownik medyczny, pielęgniarz z bogatym doświadczeniem ZRM, SOR, OIT.

Entuzjasta i propagator wielu ewentów z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Twórca i organizator programów prewencyjnych. Instruktor pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy z bardzo bogatym doświadczeniem. Na przestrzeni lat realizował szereg szkoleń dla szerokiego grona odbiorców od małych dzieci i młodzież po strażaków, ratowników i członków innych służb mundurowych.

Zawsze pozytywnie nastawiony na świat dąży do celu.

Adam Ubych
Koncepcje szkoleniowe i programy

Ratownik medyczny, trener symulacji Medycznej

Wykładowca w Katedrze Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej SUM na Wydziale Lekarskim, Instruktor BLS-AED, ACLS, PALS

Od ponad 10 lat związany z szeroko pojętym ratownictwem, wielokrotnie brał udział w akcjach ratunkowych, powodziowych oraz poszukiwawczych. Wicemistrz polski w ratownictwie medycznym (Racibórz 2012), I miejsce w międzynarodowych zawodach zespołów ratownictwa medycznego – Rallye, Rejviz 2017, Czechy.

Podczas szkoleń stara się przekazywać obraz medycyny ratunkowej która nie jest czarno-biała, raczej szaro-szara z epizodycznie pojawiającymi się kolorami.